ANTICOR -   108 Polytex Fasádní maskovací páska - oranžová

Katalog ke stažení
[česky, PDF 7,6 MB]

Katalog ke stažení
[česky, PDF 20 MB]

 

.. / E-shop / Instalační pásky

108 Polytex Fasádní maskovací páska - oranžová

Fasádnická maskovací samolepící páska typu DUCT.

Použití

Upevňování, balení, zajištění, spojování, opravování, svazkování.

Naše instalační páska je revolučním pomocníkem pro všechny fasádní práce. S naší inovativní maskovací páskou typu DUCT dosáhnete dokonalých výsledků až pětkrát snadněji. Díky své skvělé přilnavosti se perfektně přizpůsobí různým povrchům, jako jsou podlahové lišty, omítky, cihly, beton, dřevo, obklady a dlažba.

Vlastnosti

Plynotěsná, vodotěsná a voděodolná.

Naše instalační páska je vybavena vysokou pevností v tahu a skvělou přilnavostí k různým materiálům, což zajišťuje spolehlivost i na náročných površích. Plynotěsná, vodotěsná a voděodolná páska nezklame ani při nejvyšších nárocích. Díky snadné aplikaci bez potřeby nářadí na dělení pásky se práce stává rychlou a efektivní.

Pro upevňování, balení, zajištění, spojování, opravování a svazkování není na trhu lepšího produktu. Aplikujte na čistý a suchý povrch s přiměřeným tlakem a nechte naši instalační pásku udělat práci za vás! S naší páskou dosáhnete profesionálních výsledků bez zbytečného úsilí.

Technické údaje

Celková tloušťka 0,15 mm
Pevnost v tahu max. 24 N/cm
Přilnavost k oceli max.6 N/cm
Maximální prodloužení max.12 %
Rozsah pracovních teplot –20 až 60 °C

Skladové číslo Označení pro objednávku EAN ks/karton
1080480500817 108 Polytex/ 48mm x 50m/oranžová tenká 8596270002216 24

Odkazy:

Technická karta
Pokud máte o tento produkt zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím obchodního zástupce pro Vaši oblast.Související produkty

100 Polytex

EKONOMI verze univerzální textilní pásky typu DUCT.Pokud máte o tento produkt zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím obchodního zástupce pro Vaši oblast.621 Maskovací páska

Maskovací vroubkovaná žlutá páska z PVCPokud máte o tento produkt zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím obchodního zástupce pro Vaši oblast.


© 2008 – 2024 MARF reklamní agentura